Özgeçmiş

1966 yılında Bandırma’da doğdum. İlk öğrenimimi Erdek Düzler İlkokulu’nda (1977), orta öğrenimimi Bandırma Şehit Süleymanbey Ortaokulu’nda (1980) ve lise öğrenimimi Bandırma Endüstri Meslek Lisesi’nde (1983) tamamladım. 1983 yılında başladığım Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünü lisans öğrenimimi 1988 yılında bitirdim. Aynı yıl bölümümde araştırma görevlisi olarak atandım. Yüksek Lisans eğitimimi 1989-1993 tarihleri arasında ve Doktora eğitimimi 1994-1999 yılları arasında aynı üniversitede tamamladım.

Askerlik görevimi 2000 yılında İzmir Ulaştırma Eğitim Komutanlığında yaptıktan sonra aynı yıl Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Yardımcı Doçent kadrosuna atandım. 2001-2002 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Müh. Bölümü Bölüm Başkan Yardımcılığı, 2001-2010 yılları asında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Müh. Mim. Fakültesi Fakülte Yönetim Kurulu Yrd. Doçent Temsilciliği, görevlerini yürüttüm.

Evli ve bir kız çocuk babasıyım. İngilizceyi iyi derecede biliyorum. Yoğun iş stresini hafifletmek amacıyla yüzmeyi, doğada yürüyüş yapmayı, fotoğraf çekmeyi ve vakit bulabilirsem teknoloji marketlerini dolaşmayı seviyorum.

http://www.baglasandurmaz.com/

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s